+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PROSLAVA MAJČINOG DANA

Dodano : 08.06.2018

MAJČIN DAN

U nedjelju 20. svibnja na poldanjoj svetoj misi u suradnji sa dječjim vrtićima “Smješko” iz Svetog Martina na Muri i “Ribica” iz Žabnika proslavili smo majčin dan.  
Prije završetka svete mise djeca su otpjevala pjesmu “Cvijeće za Mariju” i “Mojoj majci”, te recitirala pjesmicu “MAJČIN DAN”.
Po završetku mise djeca su svoje majke darovala cvijećem.

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...