+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PROŠTENJE SRCA ISUSOVOG

Dodano : 08.06.2018

BLAGDAN PRESVETOG SRCA ISUSOVOG

U našoj župi blagdan Presvetog Srca Isusovog uvijek se svečano slavi. U sjevernoj kapeli župne crkve nalazi se barokni oltar Srca Isusovog. 
Ove godine uz blagdan Srca Isusovog zahvalili smo Bogu i za kraj školske godine, stoga su bila i školska djeca, ravnateljica i ostali djelatnici škole na svetoj misi. 
Svečano misno koncelebrirano slavlje je predvodio vlč. Ivan Vugrinčić, župnik u Gornjem Mihaljevcu. Posebno je naglasio da je to blagdan ljubavi, blagdan Božje ljubavi koja i sve nas potiče da živimo ljubav.
Misno slavlje su  uzveličali župni zbor  svojim pjevanjem i  kantor sviranjem.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...