+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Proštenje u Svetom Martinu na Muri povodom Velike Gospe

Dodano : 16.08.2022

Kao i svake godine, 15. kolovoza u župi Svetog Martina Biskupa u Svetom Martinu na Muri obilježava se proštenje povodom blagdana Velike Gospe. Svečano misno slavlje s početkom u 11 sati predvodio je vlč. Josip Blažon, također mons. Antun Perčić, generalni vikar Varaždinske biskupije, u zajedništvu s župnikom Mladenom Gorupićem i svećenicima iz susjednih župa. Misi je nazočio i načelnik općine Martin Srša, te brojni mještani kao i gosti koji su našu destinaciju došli posjetiti.

 

 

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...