Proštenje u Svetom Martinu na Muri povodom Velike Gospe

Dodano : 16.08.2022

Kao i svake godine, 15. kolovoza u župi Svetog Martina Biskupa u Svetom Martinu na Muri obilježava se proštenje povodom blagdana Velike Gospe. Svečano misno slavlje s početkom u 11 sati predvodio je vlč. Josip Blažon, također mons. Antun Perčić, generalni vikar Varaždinske biskupije, u zajedništvu s župnikom Mladenom Gorupićem i svećenicima iz susjednih župa. Misi je nazočio i načelnik općine Martin Srša, te brojni mještani kao i gosti koji su našu destinaciju došli posjetiti.