+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PRVA SVETA PRIČEST U NAŠOJ ŽUPI

Dodano : 01.07.2020

PRVA SVETA PRIČEST

U nedjelju 28. lipnja u našoj župi smo proslavili “PRVU SVETU PRIČEST”.
Prvi put sakramentu svete pričesti pristupilo je 34-ero djece.
Misa je slavljena u parku župnog dvora.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...