+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PRVA SVETA PRIČEST

Dodano : 08.06.2018

PRVA SVETA PRIČEST

U subotu 26. svibnja u našoj župi je svečano proslavljena “PRVA SVETA PRIČEST”. Biti dionikom sakramenta euharistije velika je radost, ali i još veća milost za svakog vjernika osobno tako i  za čitavu župnu zajednicu, odnosno Crkvu. Sakramentu Prve svete pričesti pristupilo je 25-ero djece trećeg razreda.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...