+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

PRVA SVETA PRIČEST

Dodano : 08.06.2018

PRVA SVETA PRIČEST

U subotu 26. svibnja u našoj župi je svečano proslavljena “PRVA SVETA PRIČEST”. Biti dionikom sakramenta euharistije velika je radost, ali i još veća milost za svakog vjernika osobno tako i  za čitavu župnu zajednicu, odnosno Crkvu. Sakramentu Prve svete pričesti pristupilo je 25-ero djece trećeg razreda.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...