+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Radovi na župnom parkiralištu u Hlapičini – radove u cijelosti financira grad Mursko Središće.

Dodano : 23.03.2023

Radovi na župnom parkiralištu u Hlapičini. Radove u cijelosti financira grad Mursko Središće.

 

Pročitajte još

Svečano obilježen blagdan Tijelovo – procesija 2023.

Svečano misno slavlje započelo je u 10.30 sati u župnoj crkvi. Uz mnoštvo vjernika misno slavlje su uzveličali ovogodišnji prvopričesnici koji su bili obučeni u bijele haljine. U duhu kršćanske tradicije, blagdan Tijelovo smo obilježili procesijom od Crkve prema...

Izlet u Pregradu, rodnu župu vl. Mladena Gorupića

Dana 30. svibnja 2023. župa je organizirala jednodnevni izlet u Pregradu, rodnu župu vlč . Mladena Gorupića. Prekrasno proveden dan u srcu hrvatskog zagorja, uz pregled znamenitosti, posjeta muzejima, župljani župe Svetog Martina na Muri sa sobom su ponjelii lijepe...