+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Radovi u Kapelščaku

Dodano : 13.02.2021

Poštovani župljani župe Svetog Martina biskupa, Sveti Martin na Muri!

Na prijedlog nekih župljana dali smo napraviti rukohvat na stepenicama na kor u kapeli Svete Margarete u Kapelščaku.
Zatim smo dali obnoviti dvije klupe i postavili smo ih pred kapelu da se vjernici mogu odmoriti i pomoliti pred kapelom.
Radove je izradio gospodin Đuro Bogdan iz Lapšine!
Zahvaljujem gospodinu Đuri, ali i mještanima koji su dali prijedlog da se to i napravi.
Župnik: Mladen Gorupić.

Možete pogledati slike:

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...