+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Razlog obnove župnog dvora “farofa” – VIDEO

Dodano : 01.03.2023

Poštovani župljani.

U nastavku donosimo video koji daje jasnu sliku “farofa” prije obnove i zašto je prijeko potrebna obnova istog.

Zbog kancerogenih materijala i ogromnih gubitaka na energentima župni dvor zjapio je za obnovom.

Kao što znate župni dvor je građevina koja ostaje u našoj župi, dok se mijenjaju samo župnici, dakle ovo nije privatno vlasništvo župnika već on prostorije i župni dvor koristi za sve župne aktivnosti, poput prijama raznih gostiju ( svećenika ), raznorazne susrete, duhovne obnove i molitve te niz drugih aktivnosti.

VIDEO S KOJEG SE DETALJNO VIDI ZAŠTO JE ŽUPNOM DVORU BILA POTREBNA OBNOVA.

Pročitajte još

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....