+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Razlog obnove župnog dvora “farofa” – VIDEO

Dodano : 01.03.2023

Poštovani župljani.

U nastavku donosimo video koji daje jasnu sliku “farofa” prije obnove i zašto je prijeko potrebna obnova istog.

Zbog kancerogenih materijala i ogromnih gubitaka na energentima župni dvor zjapio je za obnovom.

Kao što znate župni dvor je građevina koja ostaje u našoj župi, dok se mijenjaju samo župnici, dakle ovo nije privatno vlasništvo župnika već on prostorije i župni dvor koristi za sve župne aktivnosti, poput prijama raznih gostiju ( svećenika ), raznorazne susrete, duhovne obnove i molitve te niz drugih aktivnosti.

VIDEO S KOJEG SE DETALJNO VIDI ZAŠTO JE ŽUPNOM DVORU BILA POTREBNA OBNOVA.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...