+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Razlog obnove župnog dvora “farofa” – VIDEO

Dodano : 01.03.2023

Poštovani župljani.

U nastavku donosimo video koji daje jasnu sliku “farofa” prije obnove i zašto je prijeko potrebna obnova istog.

Zbog kancerogenih materijala i ogromnih gubitaka na energentima župni dvor zjapio je za obnovom.

Kao što znate župni dvor je građevina koja ostaje u našoj župi, dok se mijenjaju samo župnici, dakle ovo nije privatno vlasništvo župnika već on prostorije i župni dvor koristi za sve župne aktivnosti, poput prijama raznih gostiju ( svećenika ), raznorazne susrete, duhovne obnove i molitve te niz drugih aktivnosti.

VIDEO S KOJEG SE DETALJNO VIDI ZAŠTO JE ŽUPNOM DVORU BILA POTREBNA OBNOVA.

Pročitajte još

Krizmanički tečaj u župi

U petak 17.3. započeo je krizmanički tečaj u župi u Svetom Martinu na Muri. Animatori su se okupili u velikoj dvorani nešto ranije kako bi pripremili sve što je potrebno a tamo im se pridružio vlč. Krunoslav Sajko, a u njihovom susretu osjetila se radost i...

Održan Križni put 2023. godine

Župa Svetog Martina biskupa svake godine organizira križni put po cijeloj župi. Pobožnost križnog puta stavlja vjernicima, ali i drugim ljudima na srce razmišljanje o smislu žrtve, ljubavi i života želeći podsjetiti da je i sam Bog imao svoj križni put, ali da je...