+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Razlog obnove župnog dvora “farofa” – VIDEO

Dodano : 01.03.2023

Poštovani župljani.

U nastavku donosimo video koji daje jasnu sliku “farofa” prije obnove i zašto je prijeko potrebna obnova istog.

Zbog kancerogenih materijala i ogromnih gubitaka na energentima župni dvor zjapio je za obnovom.

Kao što znate župni dvor je građevina koja ostaje u našoj župi, dok se mijenjaju samo župnici, dakle ovo nije privatno vlasništvo župnika već on prostorije i župni dvor koristi za sve župne aktivnosti, poput prijama raznih gostiju ( svećenika ), raznorazne susrete, duhovne obnove i molitve te niz drugih aktivnosti.

VIDEO S KOJEG SE DETALJNO VIDI ZAŠTO JE ŽUPNOM DVORU BILA POTREBNA OBNOVA.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...