REZULTATI IZBORA ZA EKONOMSKO I PASTORALNO VIJEĆE

REZULTATI IZBORA  ZA EKONOMSKO VIJEĆE:

  1. MIJO KRAJAČIĆ – Grkaveščak 7, Grkaveščak, 123 glasa
  2. ZVONKO ZADRAVEC – Kapelščak 15, Kapelščak, 74 glasa
  3. BRANKO POLANEC – Zrinskih 54, Žabnik, 80 glasova
  4. MIRKO STOJKO – Hlapičina 2, Hlapičina, 84 glasa
  5. MIHAEL KARLOVČEC – Jurovčak 33, Jurovčak, 89 glasova
  6. RADOVAN SRŠA – Gradiščak 17, Gradiščak, 82 glasa
  7. ZLATKO POSEL – Uska 16, Vrhovljan, 84 glasa
  8. ZDRAVKO KUTNJAK – Trg sv. Martina 9A, Sveti Martin na Muri, 60 glasova

 


REZULTATI IZBORA  ZA PASTORALNO VIJEĆE

  1. MIHAEL GORIČANEC – Jurovec 3, Jurovec, 66 glasova
  2. LEON REŠETAR – Vinogradska 3, Sv. Martin na Muri, 105 glasova
  3. DARINKA KARLOVČEC – Vrhovljanska 20, Vrhovljan, 120 glasova
  4. BARBARA PREMUŠ LOVREK – Žabnička 42, Žabnik, 116 glasova
  5. SNJEŽANA SRŠA – Čakovečka 1A, Vrhovljan, 102 glasa
  6. ANA ŠPOLJARIĆ – Jurovec 60, Jurovec, 127 glasova
  7. FRANJO OLETIĆ– Brezovec 11, Brezovec, 70 glasova
  8. IVAN VINKO – Gradiščak 52C, Gradiščak, 91 glas
  9. TANJA FRANJO – Hlapičina 217, Hlapičina, 83 glasa
  10. TEREZIJA GORIČANEC–Vrhovljanska 5, Vrhovljan, 45 glasova
  11. MARIJA (MIRICA) NOVAK – Vrhovljanska 6, Vrhovljan, 102 glasa
  12. IVAN KUTNJAK – Zrinskih 25, Žabnik, 90 glasova
  13. STANKO PERČIĆ – Zrinskih 56, Žabnik, 116 glasova
  14. MARIJAN HORVAT – Jurovec 12A, Jurovec, 74 glasa
  15. NADICA SRPAK – Gornji Koncovčak 16, Gornji Koncovčak, 55 glasova
  16. VALENTINA BOGDAN – Čestijanec 24A, Čestijanec, 119 glasova
  17. BRANKO PERČIĆ – Čakovečka 9, Vrhovljan, 54 glasa
  18. ROBERT BELOVIĆ VJEROUČITELJ – Hlapičina 45, Hlapičina, 89 glasova
  19. SILVIJO HUIĆ – Poljska 7, Sveti Martin na Muri, 31 glas
  20. DAMIR LESKOVEC Čakovečka 30, Vrhovljan, 50 glasova
  21. ZVONKO STOJKO – Gornji Koncovčak 24, Gornji Koncovčak, 53 glasa
  22. DRAGICA KIREC – Dunajska 21, Sv. Martin na Muri, 96 glasova

IZABRANI VIJEĆNICI:

 

EKONOMSKO VIJEĆE:

  1. Mijo Krajačić Grkaveščak 7, 123 glasa
  2. Mihael Karlovčec Jurovčak 33, 89 glasova
  3. Mirko Stojko Hlapičina 2, 84 glasa
  4. Zlatko Posel Uska 16, 84 glasa

PASTORALNO VIJEĆE:

  1. Ana Špoljarić Jurovec 60, 127 glasa
  2. Darinka Karlovčec Vrhovljanska 20, 120 glasova
  3. Valentina Bogdan Čestijanec 24A, 119 glasova
  4. Stanko Perčić Zrinskih 56, 116 glasova
  5. Barbara Premuš Lovrek Žabnička 42, 116 glasova
  6. Leon Rešetar Vinogradska 3, 105 glasova
  7. Snježana Srša Čakovečka 1A, 102 glasa
  8. Marija Novak Vrhovljanska 6, 102 glasa
  9. Dragica Kirec Dunajska 21, 96 glasova
  10. Ivan Vinko Gradiščak 52C, 91 glas
  11. Ivan Kutnjak Zrinskih 25, 90 glasova
  12. Robert Belović Hlapičina 45, 89 glasova: izravno ulazi po službi

 

Skip to content