Sastanak župnog Caritasa

Dodano : 08.03.2022

U ponedjeljak, 7.ožujka, nakon svete mise održan je sastanak župnog Caritasa u župnoj dvorani. Voditeljica Caritasa, Dragica Kirec, pročitala je izvješće za proteklu godinu, a Franjo Kovačić financijski izvještaj. Na sastanku se razgovaralo o svetoj misi za Cvjetnu nedjelju za starije i nemoćne koje je u planu organizacije ako to epidemiološke mjere dozvole. Razgovaralo se i o skupljanju hrane za Caritas. Nakon sastanka nastavilo se druženje uz piće i kolače.

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....