+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SKUPLJANJE HRANE i DOBROVOLJNIH PRILOGA

Dodano : 20.10.2015

pucka kuhinja Varazdin

SKUPLJANJE HRANE i DOBROVOLJNIH PRILOGA

Svake godine, pa tako i ove godine 12. listopada u našoj župi pod vodstvom djelatnika župnog klaritasa i ostalih suradnika bilo je prikupljanje hrane za potrebe biskupijskog karitasa, odnosno pučke kuhinje. Također su ljudi darovali i novce za potrebe župnog karitasa. Svima koji su darovali od srca iskreno hvala i neka Božja milost i blagoslov bude nagrada!

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...