+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SKUPLJANJE HRANE i DOBROVOLJNIH PRILOGA

Dodano : 20.10.2015

pucka kuhinja Varazdin

SKUPLJANJE HRANE i DOBROVOLJNIH PRILOGA

Svake godine, pa tako i ove godine 12. listopada u našoj župi pod vodstvom djelatnika župnog klaritasa i ostalih suradnika bilo je prikupljanje hrane za potrebe biskupijskog karitasa, odnosno pučke kuhinje. Također su ljudi darovali i novce za potrebe župnog karitasa. Svima koji su darovali od srca iskreno hvala i neka Božja milost i blagoslov bude nagrada!

Pročitajte još

Proslavili proštenje presvetog srca Isusovog

U petak 7. lipnja 2024. godine svečano smo proslavili proštenje presvetog srca Isusovog. U našoj župnoj crkvi nalazi se oltar presvetog srca Isusovog. U kanonskoj vizitaciji iz 1784. g. navodi se da je sjeverna kapela Srca Isusova podignuta 1783.g. Prije misnog...