+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SKUPLJANJE HRANE i DOBROVOLJNIH PRILOGA

Dodano : 20.10.2015

pucka kuhinja Varazdin

SKUPLJANJE HRANE i DOBROVOLJNIH PRILOGA

Svake godine, pa tako i ove godine 12. listopada u našoj župi pod vodstvom djelatnika župnog klaritasa i ostalih suradnika bilo je prikupljanje hrane za potrebe biskupijskog karitasa, odnosno pučke kuhinje. Također su ljudi darovali i novce za potrebe župnog karitasa. Svima koji su darovali od srca iskreno hvala i neka Božja milost i blagoslov bude nagrada!

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...