+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SMOTRA ŽUPNIH DJEČJIH ZBOROVA

Dodano : 14.05.2017

ZLATNA HARFA – SMOTRA ŽUPNIH DJEČJIH ZBOROVA

U župi Margečan 13. svibnja u filijalnoj crkvi Imena Marijinog u mjestu Radovan odžana je 18. „ZLATNA HARFA“ varaždinske biskupije. To je smotra župnih dječjih zborova. Sudjelovao je i naš župni dječji zbor kojeg vodi vjeroučitelj Zvonko Ladić. Otpjevali su pjesmu „VELIKO SRCE“. Okupilo se preko 500 djece. Uz pjesmu i molitvu u obližnjoj Osnovnoj školi bile su prigodne radionice. Sve zajedno lijepo duhovno ozračje u kojem se slavilo Boga uz pjesmu.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...