+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SMOTRA ŽUPNIH DJEČJIH ZBOROVA

Dodano : 14.05.2017

ZLATNA HARFA – SMOTRA ŽUPNIH DJEČJIH ZBOROVA

U župi Margečan 13. svibnja u filijalnoj crkvi Imena Marijinog u mjestu Radovan odžana je 18. „ZLATNA HARFA“ varaždinske biskupije. To je smotra župnih dječjih zborova. Sudjelovao je i naš župni dječji zbor kojeg vodi vjeroučitelj Zvonko Ladić. Otpjevali su pjesmu „VELIKO SRCE“. Okupilo se preko 500 djece. Uz pjesmu i molitvu u obližnjoj Osnovnoj školi bile su prigodne radionice. Sve zajedno lijepo duhovno ozračje u kojem se slavilo Boga uz pjesmu.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...