+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 12.12.2017

SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

U nedjelju 10. prosinca posebno je bilo svečano na svetoj misi u 10.00 sati. Naime crkva je bila potpuno ispunjena, ali velika je radost,  što je bilo preko 250 djece. Nakon završetka misnog slavlja bio je susret djece sa svetim Nikolom.
Djeca iz dječjih vrtića otpjevali su mu dvije pjesme i recitirali jednu recitaciju. Zajedno sa svetim Nikolom su molili i iskazivali veliko zadovoljstvo što su u blizini svetog Nikole.
Na kraju je svoj djeci sv. Nikola podijelio prigodne darove.
Velika zahvala ide djelatnicima župnog karitasa na čelu sa voditeljicom Dragicom Kirec, koji su slagali darove koji su i financirani iz karitasove blagajne.

 

 

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...