+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 09.12.2018

SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

U nedjelju 09. prosinca nakon poldanje svete mise u župnoj crkvi je bio susret djece sa sv. Nikolom. Nakon završnog blagoslova i pjesme župnik je animirao djecu posebno iz dječjih vrtića koja su pjevala pjesme svetom Nikoli te recitirala jednu pjesmu. Sveti Nikola ih je sve srdačno pozdravio i sa njima molio molitvu „OČE NAŠ“  te im podijelio darove.
Sve darove su složili djelatnici župnog karitasa i darovi su financirani iz blagajne župnog karitasa.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...