SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 09.12.2018

SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

U nedjelju 09. prosinca nakon poldanje svete mise u župnoj crkvi je bio susret djece sa sv. Nikolom. Nakon završnog blagoslova i pjesme župnik je animirao djecu posebno iz dječjih vrtića koja su pjevala pjesme svetom Nikoli te recitirala jednu pjesmu. Sveti Nikola ih je sve srdačno pozdravio i sa njima molio molitvu „OČE NAŠ“  te im podijelio darove.
Sve darove su složili djelatnici župnog karitasa i darovi su financirani iz blagajne župnog karitasa.