+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 09.12.2018

SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

U nedjelju 09. prosinca nakon poldanje svete mise u župnoj crkvi je bio susret djece sa sv. Nikolom. Nakon završnog blagoslova i pjesme župnik je animirao djecu posebno iz dječjih vrtića koja su pjevala pjesme svetom Nikoli te recitirala jednu pjesmu. Sveti Nikola ih je sve srdačno pozdravio i sa njima molio molitvu „OČE NAŠ“  te im podijelio darove.
Sve darove su složili djelatnici župnog karitasa i darovi su financirani iz blagajne župnog karitasa.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...