+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 13.12.2015

IMG_0038

U nedjelju 06. prosinca na blagdan Sv. Nikole biskupa u župnoj crkvi poslije podne je bio susret djece sa svetim Nikolom. Prigodom tog susreta djeca su pjevala pjesme svetom Nikoli i recitirala recitacije, a sveti Nikola ih je nagradio prigodnim poklonima. Poklone za djecu su spremili članovi župnog karitasa, a svi pokloni su plaćeni iz blagajne župnog karitasa. Na susret sa svetim Nikolom došlo je oko 260 djece. Tom prigodom je župnik i svečano uruči Barbari Premuš kanonski mandat, kojeg je dobila od našega biskupa mons. Josipa Mrzljaka za poučavanje vjeronauka u predškolskim ustanovama. Naime, Barbara je završila doškolovanje na KBF-u u Zagrebu za odgajateljicu u vjeri.

IMG_0035

Pročitajte još

Tradicionalno otvorena sezona – blagoslovljena vozila i vozači

Tradicionalno na Uskrsni ponedjeljak, već 20 godina zaredom, u Sveti Martin na Muri, na svečanu misu i blagoslov dolazi nam Oldtimer klub Međimurje; ove godine sudjelovali su i članovi iz Slovenije, Austrije, Mađarske i Njemačke, kao i Kuburaško društvo “Prva...