+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 13.12.2015

IMG_0038

U nedjelju 06. prosinca na blagdan Sv. Nikole biskupa u župnoj crkvi poslije podne je bio susret djece sa svetim Nikolom. Prigodom tog susreta djeca su pjevala pjesme svetom Nikoli i recitirala recitacije, a sveti Nikola ih je nagradio prigodnim poklonima. Poklone za djecu su spremili članovi župnog karitasa, a svi pokloni su plaćeni iz blagajne župnog karitasa. Na susret sa svetim Nikolom došlo je oko 260 djece. Tom prigodom je župnik i svečano uruči Barbari Premuš kanonski mandat, kojeg je dobila od našega biskupa mons. Josipa Mrzljaka za poučavanje vjeronauka u predškolskim ustanovama. Naime, Barbara je završila doškolovanje na KBF-u u Zagrebu za odgajateljicu u vjeri.

IMG_0035

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...