+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 13.12.2015

IMG_0038

U nedjelju 06. prosinca na blagdan Sv. Nikole biskupa u župnoj crkvi poslije podne je bio susret djece sa svetim Nikolom. Prigodom tog susreta djeca su pjevala pjesme svetom Nikoli i recitirala recitacije, a sveti Nikola ih je nagradio prigodnim poklonima. Poklone za djecu su spremili članovi župnog karitasa, a svi pokloni su plaćeni iz blagajne župnog karitasa. Na susret sa svetim Nikolom došlo je oko 260 djece. Tom prigodom je župnik i svečano uruči Barbari Premuš kanonski mandat, kojeg je dobila od našega biskupa mons. Josipa Mrzljaka za poučavanje vjeronauka u predškolskim ustanovama. Naime, Barbara je završila doškolovanje na KBF-u u Zagrebu za odgajateljicu u vjeri.

IMG_0035

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...