+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SUSRET MLADIH ŠTRIGOVSKOG DEKANATA

Dodano : 25.03.2019

SUSRET MLADIH ŠTRIGOVSKOG DEKANATA

U subotu 23. ožujka u župi Sveti Martin na Muri održan je susret mladih „ŠTRIGOVSKOG DEKANATA“.
Susret je započeo u župnoj dvorani. Na početku je sve prisutne domaći župnik i dekan  pozdravio te predvodio molitvu. Nakon uvodnog pozdrava i molitve prisutnima se obratio župni animator za mlade sa nekoliko biskupijskih obavijesti za pastoral mladih, posebno uz križni put mladih.
Ivona Kovačić imala je izlaganje na temu korizme. U svojem izlaganju je animirala i kraći kviz vezano uz korizmu. Izlaganje je završila prikazom filma o potrebi aktivnog katoličkog djelovanja u svakidašnjem životu.
Poslije izlaganja su svi pošli u župnu crkvu gdje je bilo kraće klanjanje pred „PRESVETIM“.
Susret je završio prigodnim druženjem u župnoj dvorani.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...