+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SUSRET MLADIH ŠTRIGOVSKOG DEKANATA

Dodano : 25.03.2019

SUSRET MLADIH ŠTRIGOVSKOG DEKANATA

U subotu 23. ožujka u župi Sveti Martin na Muri održan je susret mladih „ŠTRIGOVSKOG DEKANATA“.
Susret je započeo u župnoj dvorani. Na početku je sve prisutne domaći župnik i dekan  pozdravio te predvodio molitvu. Nakon uvodnog pozdrava i molitve prisutnima se obratio župni animator za mlade sa nekoliko biskupijskih obavijesti za pastoral mladih, posebno uz križni put mladih.
Ivona Kovačić imala je izlaganje na temu korizme. U svojem izlaganju je animirala i kraći kviz vezano uz korizmu. Izlaganje je završila prikazom filma o potrebi aktivnog katoličkog djelovanja u svakidašnjem životu.
Poslije izlaganja su svi pošli u župnu crkvu gdje je bilo kraće klanjanje pred „PRESVETIM“.
Susret je završio prigodnim druženjem u župnoj dvorani.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...