+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SUSRET MLADIH ŠTRIGOVSKOG DEKANATA

Dodano : 25.03.2019

SUSRET MLADIH ŠTRIGOVSKOG DEKANATA

U subotu 23. ožujka u župi Sveti Martin na Muri održan je susret mladih „ŠTRIGOVSKOG DEKANATA“.
Susret je započeo u župnoj dvorani. Na početku je sve prisutne domaći župnik i dekan  pozdravio te predvodio molitvu. Nakon uvodnog pozdrava i molitve prisutnima se obratio župni animator za mlade sa nekoliko biskupijskih obavijesti za pastoral mladih, posebno uz križni put mladih.
Ivona Kovačić imala je izlaganje na temu korizme. U svojem izlaganju je animirala i kraći kviz vezano uz korizmu. Izlaganje je završila prikazom filma o potrebi aktivnog katoličkog djelovanja u svakidašnjem životu.
Poslije izlaganja su svi pošli u župnu crkvu gdje je bilo kraće klanjanje pred „PRESVETIM“.
Susret je završio prigodnim druženjem u župnoj dvorani.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...