+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Svakog ponedjeljka održava se biblijska molitvena zajednica ,,BOG JE LJUBAV”

Dodano : 08.03.2022

Svakog ponedjeljka održava se biblijska molitvena zajednica ,,BOG JE LJUBAV”. Ta Zajednica je kao jedna obitelj koja moli, pjeva i sluša Božju riječ. Božja riječ je u središtu svakog susreta gdje se ona čita i proučavaju se čitanja za svaku nadolazeću nedjelju. Tako se kao vjernici još više pripremamo za nedjeljnju euharistiju. Kako bi se susreti Zajednice mogli redovito održavati, postoji struktura i dinamika svakog susreta:

– ZNAK KRIŽA
– POSVETNE MOLITVE SRCU MARIJINOM I SRCU ISUSOVOM
– HIMAN DUHU SVETOM
– PRIGODNA PJESMA
– POTICAJ DUHOVNOG ASISTENTA NA SPOZNANJE SVOJIH GRIJEHA I ODRICANJE OD NJIH
– PRIGODNA PJESMA
– PREDANJE SVIH SVOJIH BRIGA, PROBLEMA, STRAHOVA, NEMIRA, TJESKOBA… GOSPODINU
– PRIGODNA PJESMA
– SREDIŠTE SUSRETA – ČITANJE NEDJELJNIH ČITANJA
– PRIGODNA PJESMA
– IZRICANJE MOLITVI
– MOLITVA ZA SVEĆENIKE
– KRUNICA BOŽJE POBJEDE
– PRIGODNA PJESMA
– ZAHVALJIVANJE
– PRIGODNA PJESMA
– BLAGOSLIVLJANJE
– BOŽJI BLAGOSLOV

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...