+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Svakog ponedjeljka održava se biblijska molitvena zajednica ,,BOG JE LJUBAV”

Dodano : 08.03.2022

Svakog ponedjeljka održava se biblijska molitvena zajednica ,,BOG JE LJUBAV”. Ta Zajednica je kao jedna obitelj koja moli, pjeva i sluša Božju riječ. Božja riječ je u središtu svakog susreta gdje se ona čita i proučavaju se čitanja za svaku nadolazeću nedjelju. Tako se kao vjernici još više pripremamo za nedjeljnju euharistiju. Kako bi se susreti Zajednice mogli redovito održavati, postoji struktura i dinamika svakog susreta:

– ZNAK KRIŽA
– POSVETNE MOLITVE SRCU MARIJINOM I SRCU ISUSOVOM
– HIMAN DUHU SVETOM
– PRIGODNA PJESMA
– POTICAJ DUHOVNOG ASISTENTA NA SPOZNANJE SVOJIH GRIJEHA I ODRICANJE OD NJIH
– PRIGODNA PJESMA
– PREDANJE SVIH SVOJIH BRIGA, PROBLEMA, STRAHOVA, NEMIRA, TJESKOBA… GOSPODINU
– PRIGODNA PJESMA
– SREDIŠTE SUSRETA – ČITANJE NEDJELJNIH ČITANJA
– PRIGODNA PJESMA
– IZRICANJE MOLITVI
– MOLITVA ZA SVEĆENIKE
– KRUNICA BOŽJE POBJEDE
– PRIGODNA PJESMA
– ZAHVALJIVANJE
– PRIGODNA PJESMA
– BLAGOSLIVLJANJE
– BOŽJI BLAGOSLOV

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...