Svečano obilježen blagdan Tijelovo – procesija 2023.

Dodano : 08.06.2023

Svečano misno slavlje započelo je u 10.30 sati u župnoj crkvi. Uz mnoštvo vjernika misno slavlje su uzveličali ovogodišnji prvopričesnici koji su bili obučeni u bijele haljine. U duhu kršćanske tradicije, blagdan Tijelovo smo obilježili procesijom od Crkve prema župnom dvoru.

Time želimo istaknuti da Bog treba živjeti i u našem svakidašnjem životu – na poslu, u obitelji, gdje god se nađemo, a ne samo u našim crkvama.  Baldahin su nosili članovi DVD-a Sveti Martin na Muri i Lapšina.

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....