+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SVEČANO OBILJEŽEN DAN HRVATSKE DRŽAVNOSTI

Dodano : 28.06.2019

SVEČANO OBILJEŽEN DAN HRVATSKE DRŽAVNOSTI

U utorak 25. lipnja na „DAN HRVATSKE DRŽAVNOSTI“ župnik je služio svetu misu za domovinu i za sve koji su dali svoj život za nju.
Poslije misnog slavlja ispred spomen ploče poginulim braniteljima, načelnik Općine Dražen Crnčec, njegov zamjenik Martina Srša i predsjednik udruge hrvatskih branitelja Josip Novinščak, položili su vijence i zapalili svijeće.
Župnik je predvodio molitvu, a pjevači su otpjevali prigodnu pjesmu.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...