+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SVEČANO OBILJEŽEN DAN HRVATSKE DRŽAVNOSTI

Dodano : 28.06.2019

SVEČANO OBILJEŽEN DAN HRVATSKE DRŽAVNOSTI

U utorak 25. lipnja na „DAN HRVATSKE DRŽAVNOSTI“ župnik je služio svetu misu za domovinu i za sve koji su dali svoj život za nju.
Poslije misnog slavlja ispred spomen ploče poginulim braniteljima, načelnik Općine Dražen Crnčec, njegov zamjenik Martina Srša i predsjednik udruge hrvatskih branitelja Josip Novinščak, položili su vijence i zapalili svijeće.
Župnik je predvodio molitvu, a pjevači su otpjevali prigodnu pjesmu.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...