+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SVEČANO PALJENJE PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE NA TRGU SVETOG MARTINA

Dodano : 02.12.2018

SVEČANO PALJENJE PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE NA TRGU SVETOG MARTINA

U nedjelju nakon mise zornice na Trgu Svetog Martina svečano smo zapalili prvu adventsku svijeću, iako je već prije na misi  gorjela prva adventska svijeća, ovime se želi posvijestiti kako Božje svijetlo treba biti ne samo u crkvi, nego i u našem svakidašnjem životu.
Nakon paljenja svijeće turistička zajednica je sve počastila toplim čajem.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...