+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SVEČANO PALJENJE PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE NA TRGU SVETOG MARTINA

Dodano : 02.12.2018

SVEČANO PALJENJE PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE NA TRGU SVETOG MARTINA

U nedjelju nakon mise zornice na Trgu Svetog Martina svečano smo zapalili prvu adventsku svijeću, iako je već prije na misi  gorjela prva adventska svijeća, ovime se želi posvijestiti kako Božje svijetlo treba biti ne samo u crkvi, nego i u našem svakidašnjem životu.
Nakon paljenja svijeće turistička zajednica je sve počastila toplim čajem.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...