+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

SVEČANO PALJENJE PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE NA TRGU SVETOG MARTINA

Dodano : 02.12.2018

SVEČANO PALJENJE PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE NA TRGU SVETOG MARTINA

U nedjelju nakon mise zornice na Trgu Svetog Martina svečano smo zapalili prvu adventsku svijeću, iako je već prije na misi  gorjela prva adventska svijeća, ovime se želi posvijestiti kako Božje svijetlo treba biti ne samo u crkvi, nego i u našem svakidašnjem životu.
Nakon paljenja svijeće turistička zajednica je sve počastila toplim čajem.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...