+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Dodano : 03.09.2023

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga.

Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024.

I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja i učitelja, baka i djedova, sve ljude dobre bolje, te smo zajedno molili, slavili i pjevali Gospodinu i na taj način gradimo zajedništvo župne zajednice.

Župnik vlč. Mladen Gorupić blagoslovio je djecu te zaželio sretan početak školske godine svim učenicima.

 

 

Pročitajte još

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....