+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Sveta Misa povodom početka nove školske godine 2022./2023.

Dodano : 28.08.2022

Poštovani vjeroučenici, roditelji i učitelji!

Bliži nam se početak školske i vjeronaučne godine.

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga.

Ove godine imati ćemo Svetu Misu 04. rujna 2022. u 10:30 h.

Zato Vas sve od srca pozivam:

djecu, roditelje i učitelje, bake i djedove, sve ljude dobre bolje, da zajedno molimo, slavimo i pjevamo Gospodinu i na taj način gradimo zajedništvo župne zajednice!

Vaš župnik Mladen.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...