+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Sveta Misa povodom početka nove školske godine 2022./2023.

Dodano : 28.08.2022

Poštovani vjeroučenici, roditelji i učitelji!

Bliži nam se početak školske i vjeronaučne godine.

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga.

Ove godine imati ćemo Svetu Misu 04. rujna 2022. u 10:30 h.

Zato Vas sve od srca pozivam:

djecu, roditelje i učitelje, bake i djedove, sve ljude dobre bolje, da zajedno molimo, slavimo i pjevamo Gospodinu i na taj način gradimo zajedništvo župne zajednice!

Vaš župnik Mladen.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...