Sveta misa povodom središnje proslave dana turizma Općine Sveti Martin na Muri

Dodano : 14.08.2022

U nedjelju 14. kolovoza 2022 služena je sveta misa u crkvi svetog Martina biskupa povodom središnje proslave dana turizma općine Sveti Martin na Muri. Svetu misu predvodio je vlč. Mladen Gorupić.

Uz mnoštvo vjernika na misi su bili nazočni načelnik općine Martin Srša, predsjednik općinskog vijeća Ivica Kutnjak, direktor TZ-a David Novinščak, bivši načelnik općine Franjo Makovec te članovi općinskog vijeća.

Župnik je sve prisutne pozdravio i svima zahvalio koji su na bilo koji način doprinijeli ovom misnom slavlju.

Na kraju misnog slavlja svima je poželio lijepi dan i podijelio Božji blagoslov!