+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Sveta misa povodom središnje proslave dana turizma Općine Sveti Martin na Muri

Dodano : 14.08.2022

U nedjelju 14. kolovoza 2022 služena je sveta misa u crkvi svetog Martina biskupa povodom središnje proslave dana turizma općine Sveti Martin na Muri. Svetu misu predvodio je vlč. Mladen Gorupić.

Uz mnoštvo vjernika na misi su bili nazočni načelnik općine Martin Srša, predsjednik općinskog vijeća Ivica Kutnjak, direktor TZ-a David Novinščak, bivši načelnik općine Franjo Makovec te članovi općinskog vijeća.

Župnik je sve prisutne pozdravio i svima zahvalio koji su na bilo koji način doprinijeli ovom misnom slavlju.

Na kraju misnog slavlja svima je poželio lijepi dan i podijelio Božji blagoslov!

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...