+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Sveta misa povodom središnje proslave dana turizma Općine Sveti Martin na Muri

Dodano : 14.08.2022

U nedjelju 14. kolovoza 2022 služena je sveta misa u crkvi svetog Martina biskupa povodom središnje proslave dana turizma općine Sveti Martin na Muri. Svetu misu predvodio je vlč. Mladen Gorupić.

Uz mnoštvo vjernika na misi su bili nazočni načelnik općine Martin Srša, predsjednik općinskog vijeća Ivica Kutnjak, direktor TZ-a David Novinščak, bivši načelnik općine Franjo Makovec te članovi općinskog vijeća.

Župnik je sve prisutne pozdravio i svima zahvalio koji su na bilo koji način doprinijeli ovom misnom slavlju.

Na kraju misnog slavlja svima je poželio lijepi dan i podijelio Božji blagoslov!

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...