+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Sveta misa povodom središnje proslave dana turizma Općine Sveti Martin na Muri

Dodano : 14.08.2022

U nedjelju 14. kolovoza 2022 služena je sveta misa u crkvi svetog Martina biskupa povodom središnje proslave dana turizma općine Sveti Martin na Muri. Svetu misu predvodio je vlč. Mladen Gorupić.

Uz mnoštvo vjernika na misi su bili nazočni načelnik općine Martin Srša, predsjednik općinskog vijeća Ivica Kutnjak, direktor TZ-a David Novinščak, bivši načelnik općine Franjo Makovec te članovi općinskog vijeća.

Župnik je sve prisutne pozdravio i svima zahvalio koji su na bilo koji način doprinijeli ovom misnom slavlju.

Na kraju misnog slavlja svima je poželio lijepi dan i podijelio Božji blagoslov!

Pročitajte još

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....