+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Sveta misa za starije i nemoćne osobe Župe svetog Martina biskupa

Dodano : 11.04.2022

U župnoj dvorani na Cvjetnu nedjelju održana je sveta misa za starije i nemoćne osobe Župe svetog Martina biskupa. Na misi se okupio lijep broj vjernika, a svetu misu je predvodio župnik velečasni Mladen Gorupić.

Svetoj misi prisustvovao je i načelnik Općine Sveti Martin na Muri Martin Srša. Nakon svete mise članice župnog CARITASA za sve nazočne priredile su mali domjenak. Svi prisutni bili su oduševljeni što su se nakon dvije godine ponovno mogli okupiti i tako barem malo popričati i zajedno se proveseliti. Prigodnim pjesmama svetu misu je uveličao i župni zbor.

Povodom Uskrsa čestitku su svim nazočnima izrekli predsjednica župnog Caritasa Dragica Kirec, općinski načelnik Martin Srša te župnik Mladen Gorupić.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...