+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Sveta misa za starije i nemoćne te prigodni pokloni zahvaljujući Caritasu Župe Svetog Martina

Dodano : 16.12.2021

Dana 16. prosinca 2021. održana je Sveta misa i ispovijed za starije i nemoćne u Koncovčaku. Uz pjesmu i prigodno druženje Caritas župe Svetog Martina razveselio je starije i nemoćne te im tom prigodom uručili prigodne poklone.

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...