+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U Čestijancu održana misa povodom proštenja sv. Antuna Padovanskog

Dodano : 12.06.2023

U Nedjelju, 11. lipnja 2023. u Čestijancu održana misa povodom proštenja sv. Antuna Padovanskog. nakon svete mise slijedilo je druženje i okrepa koju su pripremili mještani Čestijanca. 

 

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...