+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U Ludbregu će se 21. i 22. svibnja 2022. održati 4. Nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji

Dodano : 09.04.2022

Kao što je Biskup najavio i napomenuo na našem zadnjem susretu, u Ludbregu će se 21. i 22. svibnja 2022. održati 4. Nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji. To će ujedno biti i susret obitelji naše Biskupije. Budući da će iz svih hrvatskih biskupija doći obitelji kao predstavnici svoje (nad)biskupije, trebalo bi im (onima koji dolaze izvan naše Metropolije) omogućiti noćenje u našim obiteljima sa subote na nedjelju, 21./22. svibnja. Molio bih vas da potaknete svoje župljane da otvore svoja srca i vrata svojih domova tim obiteljima i da od onih koji se izjasne da su spremni i u mogućnosti primiti na noćenje neku od obitelji prikupite podatke, upišete ih u priloženi formular i proslijedite u naš Obiteljski centar (obiteljski.centar@vz.t-com.hr) koji će koordinirati smještaj.

Krajnji rok dostave formulara s podacima obitelji koje će biti spremne biti domaćini dostavite u Obiteljski centar najkasnije do 30. travnja. Možete odrediti jednu osobu iz svoje župe koja će prikupiti podatke i biti koordinator za smještaj u Vašoj župi, predlažemo koordinatora za sinodu.

Želeći vam blagoslovljene ove svete dane, upućujem iskren pozdrav u Gospodinu!

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...