+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U Ludbregu će se 21. i 22. svibnja 2022. održati 4. Nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji

Dodano : 09.04.2022

Kao što je Biskup najavio i napomenuo na našem zadnjem susretu, u Ludbregu će se 21. i 22. svibnja 2022. održati 4. Nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji. To će ujedno biti i susret obitelji naše Biskupije. Budući da će iz svih hrvatskih biskupija doći obitelji kao predstavnici svoje (nad)biskupije, trebalo bi im (onima koji dolaze izvan naše Metropolije) omogućiti noćenje u našim obiteljima sa subote na nedjelju, 21./22. svibnja. Molio bih vas da potaknete svoje župljane da otvore svoja srca i vrata svojih domova tim obiteljima i da od onih koji se izjasne da su spremni i u mogućnosti primiti na noćenje neku od obitelji prikupite podatke, upišete ih u priloženi formular i proslijedite u naš Obiteljski centar (obiteljski.centar@vz.t-com.hr) koji će koordinirati smještaj.

Krajnji rok dostave formulara s podacima obitelji koje će biti spremne biti domaćini dostavite u Obiteljski centar najkasnije do 30. travnja. Možete odrediti jednu osobu iz svoje župe koja će prikupiti podatke i biti koordinator za smještaj u Vašoj župi, predlažemo koordinatora za sinodu.

Želeći vam blagoslovljene ove svete dane, upućujem iskren pozdrav u Gospodinu!

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...