+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U potpunosti nove web stranice župe

Dodano : 05.12.2022

Poštovani župljani,

 

dobrodošli na redizajnirane i u potpunosti nove mrežne stranice Župe Svetog Martina Biskupa. Vjerujem da će novi atraktivan dizajn naše mrežne stranice, kao i opširniji sadržaji i važne informacije, učiniti vaše pretraživanje jednostavnijim i ugodnijim. Hvala tvrtki InTeh vl. Ivica Kutnjak na donaciji i trudu koji ulaže u razvoj novih web stranica kako bi ostale atraktivne i u skladu s godinom u kojoj živimo.

 

PS: web stranica nije u potpunosti završena pa su moguće nejasnoće u samom prikazu, što će se srediti narednih dana.

 

vlč. Mladen Gorupić & Ivica Kutnjak ( InTeh )

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...