+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U potpunosti nove web stranice župe

Dodano : 05.12.2022

Poštovani župljani,

 

dobrodošli na redizajnirane i u potpunosti nove mrežne stranice Župe Svetog Martina Biskupa. Vjerujem da će novi atraktivan dizajn naše mrežne stranice, kao i opširniji sadržaji i važne informacije, učiniti vaše pretraživanje jednostavnijim i ugodnijim. Hvala tvrtki InTeh vl. Ivica Kutnjak na donaciji i trudu koji ulaže u razvoj novih web stranica kako bi ostale atraktivne i u skladu s godinom u kojoj živimo.

 

PS: web stranica nije u potpunosti završena pa su moguće nejasnoće u samom prikazu, što će se srediti narednih dana.

 

vlč. Mladen Gorupić & Ivica Kutnjak ( InTeh )

Pročitajte još

Tradicionalno otvorena sezona – blagoslovljena vozila i vozači

Tradicionalno na Uskrsni ponedjeljak, već 20 godina zaredom, u Sveti Martin na Muri, na svečanu misu i blagoslov dolazi nam Oldtimer klub Međimurje; ove godine sudjelovali su i članovi iz Slovenije, Austrije, Mađarske i Njemačke, kao i Kuburaško društvo “Prva...