+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U potpunosti nove web stranice župe

Dodano : 05.12.2022

Poštovani župljani,

 

dobrodošli na redizajnirane i u potpunosti nove mrežne stranice Župe Svetog Martina Biskupa. Vjerujem da će novi atraktivan dizajn naše mrežne stranice, kao i opširniji sadržaji i važne informacije, učiniti vaše pretraživanje jednostavnijim i ugodnijim. Hvala tvrtki InTeh vl. Ivica Kutnjak na donaciji i trudu koji ulaže u razvoj novih web stranica kako bi ostale atraktivne i u skladu s godinom u kojoj živimo.

 

PS: web stranica nije u potpunosti završena pa su moguće nejasnoće u samom prikazu, što će se srediti narednih dana.

 

vlč. Mladen Gorupić & Ivica Kutnjak ( InTeh )

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...