+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U ŽUPNOJ CRKVI KONCERT NA ORGULJAMA I VIOLINI

Dodano : 08.11.2018

U ŽUPNOJ CRKVI KONCERT NA ORGULJAMA I VIOLINI

U srijedu 07.11. navečer u 19.00 sati u župnoj crkvi održan je koncert na orguljama i violini. Orgulje je svirao Edmund Andler Borić, a violinu Goran Končar. Izvodili su djela Johanna Sebastiana Bacha, Richarda Wagnera i drugih poznatih skladatelja. Svi prisutni bili su oduševljeni.
Zahvaljujemo našoj općini i turističkoj zajednici koji su organizirali ovaj koncert.

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...