+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U ŽUPNOJ CRKVI KONCERT NA ORGULJAMA I VIOLINI

Dodano : 08.11.2018

U ŽUPNOJ CRKVI KONCERT NA ORGULJAMA I VIOLINI

U srijedu 07.11. navečer u 19.00 sati u župnoj crkvi održan je koncert na orguljama i violini. Orgulje je svirao Edmund Andler Borić, a violinu Goran Končar. Izvodili su djela Johanna Sebastiana Bacha, Richarda Wagnera i drugih poznatih skladatelja. Svi prisutni bili su oduševljeni.
Zahvaljujemo našoj općini i turističkoj zajednici koji su organizirali ovaj koncert.

 

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...