+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U župnoj crkvi obnovili smo sjedala u klupama

Dodano : 07.05.2023

U župnoj crkvi obnovili smo sjedala u klupama.

Naime, tapicirani dio klupa je bio oštećen i zaprljan, pa su na prijedlog gosp. Nikole Sobočana, klupe obnovljene. Obnovu je darovao gosp. Nikola Sobočan. Hvala mu od srca na velikom daru.

Svakako da je velika sreća imati takve župljane…

 

Pročitajte još

Svečano obilježen blagdan Tijelovo – procesija 2023.

Svečano misno slavlje započelo je u 10.30 sati u župnoj crkvi. Uz mnoštvo vjernika misno slavlje su uzveličali ovogodišnji prvopričesnici koji su bili obučeni u bijele haljine. U duhu kršćanske tradicije, blagdan Tijelovo smo obilježili procesijom od Crkve prema...

Izlet u Pregradu, rodnu župu vl. Mladena Gorupića

Dana 30. svibnja 2023. župa je organizirala jednodnevni izlet u Pregradu, rodnu župu vlč . Mladena Gorupića. Prekrasno proveden dan u srcu hrvatskog zagorja, uz pregled znamenitosti, posjeta muzejima, župljani župe Svetog Martina na Muri sa sobom su ponjelii lijepe...