+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U ŽUPNOJ CRKVI SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 10.12.2019

U ŽUPNOJ CRKVI SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

U nedjelju 08. prosinca poslije poldanje svete mise u župnoj crkvi je bio susret djece sa sv. Nikolom. Sva djeca također su bila na svetoj misi, a dječji zbor je predvodio pjevanje na misi.
Nakon završnog blagoslova djeca iz dječjih vrtića „Ribica“ iz Žabnika i „Smješko“ iz sv. Martina na Muri imali su prigodni program. Otpjevali su nekoliko pjesama i izveli jednu recitaciju za sv. Nikolu. Sveti Nikola je malo razgovarao i molio sa djecom, a poslije toga svima podijelio darove.
Darove su složili članovi župnog karitasa i financirani su iz blagajne župnog karitasa.

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...