+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U ŽUPNOJ CRKVI SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 10.12.2019

U ŽUPNOJ CRKVI SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

U nedjelju 08. prosinca poslije poldanje svete mise u župnoj crkvi je bio susret djece sa sv. Nikolom. Sva djeca također su bila na svetoj misi, a dječji zbor je predvodio pjevanje na misi.
Nakon završnog blagoslova djeca iz dječjih vrtića „Ribica“ iz Žabnika i „Smješko“ iz sv. Martina na Muri imali su prigodni program. Otpjevali su nekoliko pjesama i izveli jednu recitaciju za sv. Nikolu. Sveti Nikola je malo razgovarao i molio sa djecom, a poslije toga svima podijelio darove.
Darove su složili članovi župnog karitasa i financirani su iz blagajne župnog karitasa.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...