+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

U ŽUPNOJ CRKVI SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 10.12.2019

U ŽUPNOJ CRKVI SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

U nedjelju 08. prosinca poslije poldanje svete mise u župnoj crkvi je bio susret djece sa sv. Nikolom. Sva djeca također su bila na svetoj misi, a dječji zbor je predvodio pjevanje na misi.
Nakon završnog blagoslova djeca iz dječjih vrtića „Ribica“ iz Žabnika i „Smješko“ iz sv. Martina na Muri imali su prigodni program. Otpjevali su nekoliko pjesama i izveli jednu recitaciju za sv. Nikolu. Sveti Nikola je malo razgovarao i molio sa djecom, a poslije toga svima podijelio darove.
Darove su složili članovi župnog karitasa i financirani su iz blagajne župnog karitasa.

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...