U ŽUPNOJ CRKVI SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

Dodano : 10.12.2019

U ŽUPNOJ CRKVI SUSRET DJECE SA SVETIM NIKOLOM

U nedjelju 08. prosinca poslije poldanje svete mise u župnoj crkvi je bio susret djece sa sv. Nikolom. Sva djeca također su bila na svetoj misi, a dječji zbor je predvodio pjevanje na misi.
Nakon završnog blagoslova djeca iz dječjih vrtića „Ribica“ iz Žabnika i „Smješko“ iz sv. Martina na Muri imali su prigodni program. Otpjevali su nekoliko pjesama i izveli jednu recitaciju za sv. Nikolu. Sveti Nikola je malo razgovarao i molio sa djecom, a poslije toga svima podijelio darove.
Darove su složili članovi župnog karitasa i financirani su iz blagajne župnog karitasa.