+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

UPALJENA 3. ADVENTSKA SVIJEĆA

Dodano : 11.12.2021
Danas, 11. prosinca 2021. godine na trgu Svetog Martina u Svetom Martinu na Muri upaljena je 3. adventska svijeća.

Treću adventsku svijeću na adventskom vijencu, svijeću radosti i veselja upalili su načelnik Općine Sveti Martin na Muri, Martin Srša, župnik Župe Sveti Martin na Muri, velečasni Mladen Gorupić i direktor Turističke zajednice Sveti Martin na Muri, David Novinščak. Prigodno slavlje nastavljeno je uz podjelu besplatnog čaja, kuhanog vina, božićnih kolača i nastup svetomartinskog zbora.

Paljenjem treće svijeće, svijeće koja slavi radost i veselje započinje treća nedjelja došašća ili adventa.


Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...