+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

UPALJENA 3. ADVENTSKA SVIJEĆA

Dodano : 11.12.2021
Danas, 11. prosinca 2021. godine na trgu Svetog Martina u Svetom Martinu na Muri upaljena je 3. adventska svijeća.

Treću adventsku svijeću na adventskom vijencu, svijeću radosti i veselja upalili su načelnik Općine Sveti Martin na Muri, Martin Srša, župnik Župe Sveti Martin na Muri, velečasni Mladen Gorupić i direktor Turističke zajednice Sveti Martin na Muri, David Novinščak. Prigodno slavlje nastavljeno je uz podjelu besplatnog čaja, kuhanog vina, božićnih kolača i nastup svetomartinskog zbora.

Paljenjem treće svijeće, svijeće koja slavi radost i veselje započinje treća nedjelja došašća ili adventa.


Pročitajte još

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....