Upaljena prva adventska svijeća

Dodano : 28.11.2021

Nakon večernje Svete mise koju je služio župnik vlč. Mladen Gorupić na Trgu Svetog Martina ispred Općine upaljena je prva svijeća na adventskom vijencu.

Tim činom započelo je najradosnije razdoblje u godini. Razdoblje u kojem se svi posebno osjećamo radosno, razdoblje u kojem se daruje i misli i na sve one koji su osamljeni, bolesni, ožalošćeni. Neka nam svima ova prva upaljena svijeća rasplamsa vatru ljubavi, suosjećanja, razumijevanja i međusobnog poštovanja u našim srcima.