+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Uskrsni blagoslov jela

Dodano : 11.04.2023

Zahvaljujemo ti, Bože, i prikazujemo ti prvine plodova koje si dao da uzberemo. Po svojoj si riječi dao da rastu, zapovjedio si zemlji da donosi sve svoje plodove na radost i za hranu ljudskom rodu i svim životinjama. Za sve to mi te hvalimo, Bože, za sve tvoje blagoslove što nam daješ kad ukrašavaš sve stvoreno svakom vrstom plodova, po svome Sinu Isusu Kristu, našem Gospodinu, po kojem je tvoja slava u vijeke vjekova.

Pročitajte još

Svečano obilježen blagdan Tijelovo – procesija 2023.

Svečano misno slavlje započelo je u 10.30 sati u župnoj crkvi. Uz mnoštvo vjernika misno slavlje su uzveličali ovogodišnji prvopričesnici koji su bili obučeni u bijele haljine. U duhu kršćanske tradicije, blagdan Tijelovo smo obilježili procesijom od Crkve prema...

Izlet u Pregradu, rodnu župu vl. Mladena Gorupića

Dana 30. svibnja 2023. župa je organizirala jednodnevni izlet u Pregradu, rodnu župu vlč . Mladena Gorupića. Prekrasno proveden dan u srcu hrvatskog zagorja, uz pregled znamenitosti, posjeta muzejima, župljani župe Svetog Martina na Muri sa sobom su ponjelii lijepe...