+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

VARAŽDINSKI BISKUP MONS. JOSIP MRZLJAK POSJETIO “VATRENE” U SVETOM MARTINU NA MURI

Dodano : 25.05.2016

VARAŽDINSKI BISKUP MONS. JOSIP MRZLJAK POSJETIO “VATRENE” NA PRIPREMAMA
U SVETOM MARTINU NA MURI

hrvatska reprezentacija

Na području naše župe Sveti Martin na Muri na pripremama za evropsko nogometno prvenstvo boravi hrvatska nogometna reprezentacija. Budući da je naša župa dio varaždinske biskupije u utorak 24. svibnja nogometaše i stručni stožer posjetio je i naš varaždinski biskup u pratnji domačeg  župnika i tajnika. Prilikom posjete biskup je svima zaželio puno uspjeha, te naglasio kako nogometaši mogu biti dobar primjer mladima, te  ih potaknuo na dobrotu, jer mnogi u njima traže uzore. Izborniku g. Anti Čačiću i cijelom stručnom stožeru zahvalio se na otvorenosti i spremnosti za dobro. Izbornik  g. Ante Čačić naglasio je da i ovaj posjet biskupa mons. Josipa Mrzljaka je veliko ohrabrenje i duhovna priprema za evropsko prvenstvo u Francuskoj. Izbornik je predao biskupu poklon – dres hrvatske reprezentacije sa potpisima igrača, a biskup je predao izborniku knjigu o Varaždinu, koji je sjedište naše biskupije.
hrvatska reprezentacija1reprezentacijahrvatska

 

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...