+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

vlč. Ivan Herceg predvodio misu na “farofu” za starije osobe sa bolesničkim pomazanjem i blagoslovom grančica

Dodano : 04.04.2023

Ove subote u večernjim satima sv. Misu predvodio je vlč. Ivan Herceg , župnike Župe Nedelišće, a misa je održana za starije i nemoćne osobe sa bolesničkim pomazanjem i blagoslovom grančica.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...