+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ZAHVALA ZA BLAGOSLOV OBITELJI I KUĆA

Dodano : 12.01.2019

ZAHVALA ZA BLAGOSLOV OBITELJI I KUĆA

Kaže Isus: “Tko napoji jednoga od ovih najmanjih samo čašom hladne vode zato što je moj učenik, zaista, kažem vam, neće mu propasti plaća”. Također veli: “Tko vas prima, mene prima”.
Župnik zahvaljuje svima u svoje osobno ime, župnih zvonara i ministranata na svim udijeljenim darovima prilikom blagoslova obitelji i kuća, kao i na svakoj okrepi, toploj riječi i dobrim željama. Iskreno svima hvala!

Pročitajte još

Tradicionalno otvorena sezona – blagoslovljena vozila i vozači

Tradicionalno na Uskrsni ponedjeljak, već 20 godina zaredom, u Sveti Martin na Muri, na svečanu misu i blagoslov dolazi nam Oldtimer klub Međimurje; ove godine sudjelovali su i članovi iz Slovenije, Austrije, Mađarske i Njemačke, kao i Kuburaško društvo “Prva...