+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ZAHVALA ZA BLAGOSLOV OBITELJI I KUĆA

Dodano : 12.01.2019

ZAHVALA ZA BLAGOSLOV OBITELJI I KUĆA

Kaže Isus: “Tko napoji jednoga od ovih najmanjih samo čašom hladne vode zato što je moj učenik, zaista, kažem vam, neće mu propasti plaća”. Također veli: “Tko vas prima, mene prima”.
Župnik zahvaljuje svima u svoje osobno ime, župnih zvonara i ministranata na svim udijeljenim darovima prilikom blagoslova obitelji i kuća, kao i na svakoj okrepi, toploj riječi i dobrim željama. Iskreno svima hvala!

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...