+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ZAHVALA ZA BLAGOSLOV OBITELJI I KUĆA

Dodano : 12.01.2019

ZAHVALA ZA BLAGOSLOV OBITELJI I KUĆA

Kaže Isus: “Tko napoji jednoga od ovih najmanjih samo čašom hladne vode zato što je moj učenik, zaista, kažem vam, neće mu propasti plaća”. Također veli: “Tko vas prima, mene prima”.
Župnik zahvaljuje svima u svoje osobno ime, župnih zvonara i ministranata na svim udijeljenim darovima prilikom blagoslova obitelji i kuća, kao i na svakoj okrepi, toploj riječi i dobrim željama. Iskreno svima hvala!

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...