+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ZAVRŠILI PRVI RADOVI U ŽUPNOM VINOGRADU – REZIDBA….

Dodano : 07.03.2016

Kao u svim, tako i u župnom vinogradu započeli su ovogodišnji radovi: rezidba, poravnjavanje žice, vezenje locneva i ostalo..

IMG_0007IMG_0005
Rezidbu su obavili već iskusni rezači, kojima se župnik ovim putem iskreno zahvaljuje.
Nakon rezidbe još je ostalo pola vinograda za svezati locne i počistiti ostatke od rezidbe, a to su uičinili članovi DVD-a Sveti Martin na Muri. I njima se župnik od srca iskreno zahvaljuje.

IMG_0009IMG_0010

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...