+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ZAZIV DUHA SVETOGA – MISA NA POČETKU NOVE ŠKOLSKE GODINE

Dodano : 05.09.2017

ZAZIV DUHA SVETOGA – POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE

Na početku nove školske godine, nakon uvodnih satova, djeca zajedno sa učiteljima i djelatnicima škole bili su prisutni na misnom slavlju. Misno slavlje je bilo za sve učenike, učitelje i djelatnike škole, a bilo je prisutno i dosta roditelja.
V.d. ravnateljica Petra Novinščak  je čitala prvo čitanje, vjeroučiteljica Ljiljana Hozjan molitvu vjernika, a učiteljica Anđelka Klemenčić poučnu priču „SAVRŠENO SRCE“ koju je župnik povezao sa propovijedi.
Pjevanje na misi je animirao učitelj Stjepan Horvat.
Župnik je sve pozvao da uz svoje ljudske sposobnosti i marljivost, njeguju i otvorenost prema Božjoj milosti i Božjoj Riječi.
Nakon misnog slavlja bilo je zajedničko druženje sa učiteljima u župnoj dvorani.

Pročitajte još