+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

Zaziv Duha Svetoga za početak školske godine

Dodano : 11.09.2021

U nedjelju 5. rujna bio je Zaziv Duha Svetoga za početak nove školske i vjeronaučne godine. Sudjelovali su brojni učenici, roditelji i učitelji.

Škola je temelj svega, napomenuo je župnik, bez potrebnog obrazovanja ne može se ništa postići. Znam da je često teško ustati i poći u školu, dodao je župnik, ići na vjeronauk. Budete ljuti na roditelje, školu, vjeroučitelje. Budete mrzovoljni kad morate izvršiti svoje obveze. Ali ako ih sada ne izvršite, poslije će biti velikih problema. I roditelji trebaju ozbiljno shvatiti odgoj i obrazovanje svoje djece, ne iz „pretjerane ljubavi“,  koja se pretvori u liniju manjeg otpora, popuštati. Od djece ne možemo očekivati da uvijek budu odgovorni, ali roditelji to moraju biti. 

 

Pročitajte još