Župa izlet u Sarajevo 22. travnja 2022.

Dodano : 26.04.2022

Naša župa organizirala je izlet u Sarajevo. Uz prigodne fotografije donosimo danak atmosfere ovog vrlo ugodnog izleta.

Neke od aktivnosti: razgled šireg centra grada autobusom i pješice uz lokalnog turističkog vodiča: mostovi na rijeci Miljacki, Bašćaršija, katedrala, džamije… Po razgledu slobodno vrijeme za individualne programe: odlazak na tržnicu, ručak u jednoj od brojnih ćevabdžinica, ispijanje tradicionalne kahve, šetnju Baršćaršijom, kušanje poznatog Sarajevskog piva u pivnici … Po razgledu nastavak vožnje do hotela 4*. Smještaj u sobe, odmor. Večera u hotelu uz glazbu. Noćenje.

Sveta misa za sve vatrogasce u kapeli Sv. Margarete u Kapelščaku

Ove nedjelje 05. svibnja 2024. u kapeli sv. Margarete u Kapelščaku, povodom blagdana sv. Florijana, služena je sveta misa za sve članove vatrogasnih društava. Župnik je sve pozvao da nasljeduju Božju Riječ i pomažu bližnjemu, kao što je to činio i sv. Florijan....