+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ŽUPNI MJEŠOVITI ZBOR NASTUPAO U ŽUPI SV. JURAJ NA BREGU

Dodano : 11.09.2016

ŽUPNI MJEŠOVITI ZBOR NASTUPAO U ŽUPI SV. JURAJ NA BREGU

Povodom proštenja „ IMENA MARIJINOG“ u župi Sv. Juraj na bregu u organizaciji župe Sv. Juraj na bregu održana je smotra pjevačkih zborova i vokalnih sastava gornjomeđimurskog dekanata. Nastupalo je 11 sastava, a među njima je bio i naš župni mješoviti zbor pod vodstvom kantora Božidara Frančića. Pjevali su dvije pjesme: „O NAJSVETIJA“ i „DE COLORES“.

nstup-zbora-u-sv-juraj-na-bregunastup-mjesovitog-zbora-u-zupi-sv-juraj-na-bregu

 

Pročitajte još

Poziv na proslavu 25. obljetnice beatifikacije bl. Alojzija Stepinca

Draga braćo svećenici, draga braćo i sestre, blaženi kardinal Alojzije Stepinac, zagrebački nadbiskup, koji je trpio do smrti iz ljubavi prema Bogu, Crkvi i svome hrvatskom narodu, već 25 godina na osobit je način prisutan na putu života Crkve kao zagovornik,...

Sveta Misa povodom početka nove školske 2023./2024. godine

Svake godine prije početka škole u župnoj crkvi, sakupljamo se na Svetoj Misi, kako bi molili za darove Duha Svetoga. Ove godine služena je Sveta Misa 03. rujna 2023. povodom početka nove školske godine 2023./2024. I ove godine okupio se velik broj djece, roditelja...