+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ŽUPNI MJEŠOVITI ZBOR NASTUPAO U ŽUPI SV. JURAJ NA BREGU

Dodano : 11.09.2016

ŽUPNI MJEŠOVITI ZBOR NASTUPAO U ŽUPI SV. JURAJ NA BREGU

Povodom proštenja „ IMENA MARIJINOG“ u župi Sv. Juraj na bregu u organizaciji župe Sv. Juraj na bregu održana je smotra pjevačkih zborova i vokalnih sastava gornjomeđimurskog dekanata. Nastupalo je 11 sastava, a među njima je bio i naš župni mješoviti zbor pod vodstvom kantora Božidara Frančića. Pjevali su dvije pjesme: „O NAJSVETIJA“ i „DE COLORES“.

nstup-zbora-u-sv-juraj-na-bregunastup-mjesovitog-zbora-u-zupi-sv-juraj-na-bregu

 

Pročitajte još

Zahvala za blagoslov kuća i obitelji!

Ove godine blagoslov obitelji i kuća je primilo 770 obitelji, više od lani, a ipak manje nego preklani. Ove godine bilo je novih obitelji koji su primili blagoslov, obitelji koji su uselili u novu kuću ili su kupili kuću i sada su naši župljani. Neke obitelji koje...