+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ŽUPNI MJEŠOVITI ZBOR SUDJELOVAO NA SUSRETU ZBOROVA SVETOG MARTINA U SZOMBATELY

Dodano : 15.11.2015

SUSRET ZBOROVA SVETOG MARTINA

IMG_0099

Grad Szombathely, gdje je 316. godine rođen Sveti Martin, kao i ostala mjesta i župe Sv. Martina, priprema se na proslavu 1700. rođendana sv. Martina biskupa. Radi toga je osnovan ured za koordiniranje programa u gradu, koji je već prošle godine otpočeo svoje djelovanje. I u 2014. i u 2015. godini već je bilo organizirano niz programa koji se nadovezuju na približavajuću obljetnicu. Jedan je takav program bio je 14. studenog ove godine: „Susret zborova Svetog Martina”. Na priredbi su sudjelovali dva zbora iz Szombathelya i naš župni mješoviti zbor iz Sv. Martina na Muri. To se lijepo uklopilo u proslavu ovogodišnjeg proštenja sv. Martina biskupa.

IMG_0130

Naš župni mješoviti zbor nastupio je sa četiri pjesme:
1.Na nebu moje duše
2.Sveti Martin biskup
3.Priđi k stolu Gospodnjemu
4.Martinska

zahvalnica

Nakon koncerta uslijedilo je prigodno druženje.

Pročitajte još