Župni vjeronauk

POŠTOVANI VJEROUČENICI!

Naš svakidašnji život postao je drugačiji nego što smo to navikli. Potičem Vas da ne zaboravite  molitvu i  svetu misu.

Preporučam da dolazite na svetu misu u Došašću nedjeljom i blagdanima. Raspored Svetih Misa nalazi se u nedjeljnom listiću.

Raspored vjeronauka uvijek možete moći čuti na svetoj misi, pogledati na web stranici (link svete mise) ili na oglasnoj ploči pored crkve, no za sada zbog ove situacije s pandemijom covid-19, vjeronauka nema.

Posebno se obraćam Vama koji ćete započeti pripravu za sakramente prve svete pričesti i svete potvrde. Bog nas ne ostavlja same, budimo s Njime sjedinjeni u molitvi, čitanju biblije i duhovnom razmatranju.

Možete preuzeti u navedenim linkovima ispod osnovni sadržaj za vjeronauk prvopričesnika i krizmanika, no svaki kandidat za sakramente dobiti će i potrebne materijale za učenje kod kuće.

OSNOVNE STVARI O NAŠOJ VJERI ZA KRIZMANIKE

OSNOVNE STVARI ZA PRVU SVETU PRIČEST i SVETU ISPOVIJED