+385 40 868 133 ured@svetimartin-zupa.hr

ŽUPNI ZBOR IZ KAMNICE KOD MARIBORA U NAŠOJ ŽUPI

Dodano : 28.04.2016

U srijedu 27.04. na blagdan bl. Ozane Kotorske našu župu su posjetili članovi starijeg župnog zbor župe Sv. Martina biskupa iz Kamnice kod Maribora. Zajedno s njima je bio i župnik vlč. Jože Povh, te duhovni pomočnik p. Stane Sikošek, CMF.

kamnica u svetommartinu na muri

Unatoč kišnom vremenu, svaki susret i posjet uz Božji blagoslov oplemenjuje čovjeka. Posebno je ovaj posjet znakovit, jer je ova 2016. godina obljetnica 1700. godina rođenja Sv. Martina biskupa koji je zaštitnik župe i naših gostiju. Župnik im je govorio o crkvi i župi, a na kraju su izmjenili prigodne poklone.

Pročitajte još

Hodočašće u Mariju Bistricu 2024.

U subotu, 22. lipnja 2024., župljani Župe Sveti Martin na Muri krenuli su na tradicionalno hodočašće u Mariju Bistricu. Ovo hodočašće, koje se održava svake godine, privuklo je veliki broj vjernika iz svih krajeva naše župe, koji su se okupili kako bi zajednički...

Čestijancu proslavljeno proštenje svetog Antuna Padovanskoga

U nedjelju, 16. lipnja u Čestijancu je proslavljeno proštenje sv. Antuna Padovanskoga. Misno slavlje je predvodio vlć. Mladen Gorupić. Prije završnog blagoslova župnik je uputio riječi zahvale svim okupljenim. Poslije misnog slavlja bilo je prigodno druženje uz...