ŽUPNI ZBOR IZ KAMNICE KOD MARIBORA U NAŠOJ ŽUPI

Dodano : 28.04.2016

U srijedu 27.04. na blagdan bl. Ozane Kotorske našu župu su posjetili članovi starijeg župnog zbor župe Sv. Martina biskupa iz Kamnice kod Maribora. Zajedno s njima je bio i župnik vlč. Jože Povh, te duhovni pomočnik p. Stane Sikošek, CMF.

kamnica u svetommartinu na muri

Unatoč kišnom vremenu, svaki susret i posjet uz Božji blagoslov oplemenjuje čovjeka. Posebno je ovaj posjet znakovit, jer je ova 2016. godina obljetnica 1700. godina rođenja Sv. Martina biskupa koji je zaštitnik župe i naših gostiju. Župnik im je govorio o crkvi i župi, a na kraju su izmjenili prigodne poklone.